2008. december 1., hétfő

Olasz...

Olasz órán csücsülünk és nagyon fáintos, mert mikor kész a feladat amit a neten kell megcsinálni, szabad a net! (:
Hát ezért írogatok most a blogomba, meg azért, mert el kell mondjam, hogy nagyon jó az idő itt szegeden és ez biztos dedifiát is felderítené... (:

Béla itt csücsül mellettem és harcol a zombik ellen... (:

Na jó megyek, futok, szaladok, mert még lesz töri óra is... (:

Szép napot mindenkinek! (:

Diavetítés...

Nekem kedves képeim... - My favourite pictures...

2008. november 30., vasárnap

Első...

Első blogbejegyzésem!

Aludni is kell, mit én most fogok tenni, szóval az első "komoly" bejegyzés holnap lesz olvasható... (:

----

Lorem ipsum vim ut utroque mandamus intellegebat, ut eam omittam ancillae sadipscing, per et eius soluta veritus.